Charytatywny Zumba Maraton 08/10/2016r.

Zapraszamy wszystkich Zumba miłośników i nie tylko na charytatywny Maraton Zumby. Szczegóły na plakacie.
zumba maratonA jeśli
A jeśli nie masz ochoty lub czasu  na grupowe wygibasy, a chcesz wesprzeć osoby z chorobami rzadkimi, m.in. Naszą Nadusię możesz kupić kalendarz przygotowany specjalnie na ZumbaMaraton.Cytat ze strony Pani Ireny Awieruszko-Ptaszkiewicz – pomysłodawczyni wydarzenia
https://www.facebook.com/events/717825748355850/

„KALENDARZ CHARYTATYWNY „Zumba Fitness daje Nadzieję w Chorobach Rzadkich” na rok 2017 – jest ściśle powiązany z MARATONEM CHARYTATYWNYM „Zumba Fitness daje Nadzieję w Chorobach Rzadkich ” dla Bartka Daniluk, Nadii Paradeckiej, Gabrysi Bieleckiej i Mariki Sadowskiej, który będzie w sobotę 8 października od 17.00 do 21.00 w Domu Kultury w Hałcnowie. To w Bielsku – Białej przy ul.S. M. Szewczyk 1.

Ten KALENDARZ – to takie MOJE POZYTYWNE SZALEŃSTWO – bo chcę zmieścić jak najwięcej zaprzyjaźnionych instruktorów Zumba Fitness z różnych stron Polski i nie tylko Polski – na każdej stronie będzie od kilku nawet do kilkunastu instruktorów.
A strona GRUDNIOWA będzie bardzo wyjątkowa – KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM – czyli ta strona to będzie taka MOZAIKA Z INSTRUKTORÓW, którzy dołączając do tego projektu stają się św. Mikołajami – tam naprawdę zmieści się Was dużo :) !
Dlatego KOCHANI INSTRUKTORZY ZUMBA FITNESS, MOI PRZYJACIELE I ZNAJOMI – potrzebuję Waszych zdjęć ♥ !
Zapraszam gorąco do udziału w tym PROJEKCIE – przede wszystkim INSTRUKTORÓW Z EKIPY TEGO MARATONU 8 pażdziernika .
I równie gorąco zapraszam pozostałych ZAPRZYJAŹNIONYCH INSTRUKTORÓW z całej Polski – pragnę tym kalendarzem zrobić taką INTEGRACJĘ NASZEGO ŚRODOWISKA ZUMBOWEGO w fajnym celu – wszystkich Was niestety nie mogę zaprosić na Maraton, bo za malo miejsca w tym Domu Kultury :) Ale zapraszam Was gorąco do udziału w tym kalendarzu – WYSTARCZY PRZESŁAĆ SWOJE ZUMBOWE ZDJĘCIE na mojego maila i_awieruszko@poczta.onet.pl
ZAPRASZAM UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ ZUMBA , PASJONATÓW ZUMBY oraz WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ POMÓC POPRZEZ ZAKUP TEGO WYJĄTKOWEGO KALENDARZA i KTÓRZY LUBIĄ TAKIE ZUMBOWE KLIMATY, KTÓRZY MAJĄ OCHOTĘ MIEĆ KALENDARZ ZE SWOIM ULUBIONYM INSTRUKTOREM – wszystkich Was zapraszam do zakupu tych kalendarzy. Informacja kiedy kalendarz będzie do kupienia, podam wkrótce. BĄDZCIE CZUJNI !
Fundacja Pomaluj Nasz Świat i inni partnerzy wymienieni na zdjęciu Wydarzenia – pomagają mi w realicacji przedsięwzięcia.
Gafika, który zaprojektuje ten kalendarz i drukarnię już mam. Mamy też pieniądze na wydrukowanie tych kalendarzy dzięki ludziom o wielkich sercach.
Pomysl tego kalendarza natomiast jest zainspirowany kalendarzem charytatywnym na rok 2015 Kasi Macura, ktora zaprosiła do udzału w nim 12 instruktrorów Zumba z okolic Bielska – by pomóc chorej Karolincez okolic Żywca .
Ja w pewnym sensie kontynuuję tę wizję, ale na szerszą skalę – przewiduję naklad Kalendarzy 1500 egz min.
Format A3, 6 kartek plus okladka i ostatnia strona, co przy sprzedaży nawet za symboliczne 20 zł – da duzą sumę do podziału na 4 osoby, więc będzie konkretna pomoc w ich leczeniu i rehabilitacji.
Chcę tym kalendarzem pomóc dla 4 osób z rzadkimi chorobami, trójki dzieci i jednej osobie dorosłej :
1. Bartek Daniluk – 3 letni chłopiec z Zespołem Pradera Willego (inaczej choroba wiecznego głodu)
2. Gabrysia Bielecka – z rzadką autommunologiczną chorobą czyli z Zespołem Devica, zachorowała już jako osoba dorosła.
3. Marika Sadowskia – 3 letnia dziewczynka z rzadką genetyczną chorobą ukladu kostno – stawowego – Choroba Olliera
4. Nadia Paradecka – 8 letnia dziewczynka z Zespołem Retta.”

edit:
Dzięki ofiarności i wilekim sercom uczestników Zumba Maratonu Nadia będzie miła zapewnioną rehabilitację przez kilka najbliższych miesięcy. Dziękujęmy!!!


https://www.facebook.com/events/327775257568045/357474101264827/?notif_t=admin_plan_mall_activity&notif_id=1476309709921909